Kurna mah. Kurnaköy Ömerli Yolu Sok. No:2/1 Pendik - İSTANBUL
trende

Granit Yapıştırıcılar

21.02.2019
20
Granit Yapıştırıcılar

GRANİT YAPIŞTIRICI

Polyester reçine esaslı iki bileşenli bir mermer ve doğal taş yapıştırıcısıdır. Mermer, granit, traverten, doğal taş, suni mermer, seramik, tuğla gibi malzemelerin yapıştırma, tamir ve dolgu işlemlerinde kullanılır. Düşey uygulamalar için uygundur.

 

Çabuk kürleşme (15 – 30 dakika 20°C de) Hızlı donma (25ºde 3-5 dakika arasında) Kolay  uygulama  Mekanik parlatma sonrası  mükemmel parlaklık Yüksek ısılarda bile yüksek yapışma gücü. Reaksiyon sırasında min. çekiş yapar.  Kimyasallara duyarsız Zamana karşı üstün dayanıklılık gösterir Sertleşmiş yapıştırıcı -10°C ile + 100°C’ de dayanıklıdır. Uygulamadan 2 saat sonra yapıştırılan yüzeyler kullanıma hazırdır. Sertleşme esnasında renk değişimi, çatlama, küçülme yapmaz.

  1. UYGULAMA ALANI

Mermer, granit, traverten, doğal taş, suni mermer, fayans, seramik, ahşap, tuğla ve beton yüzeylerde uygulanır.

  1. UYGULAMA ŞEKLİ Uygulanacak yüzeyin temiz , yağ, nem , toz ve kirden arınmış olmalıdır. 50 Renk pastalarla renklendirme mümkündür (Azami %5 Kullanılır) Ana malzemeden kullanılacak miktar kadarı alındıktan sonra %2-3 oranında sertleştirici herter pasta ile karıştırılıp dolgu yapılacak veya yapıştırılacak yüzeye uygulanır. Karışım 20°C de 2-3 dakika kadar kullanılabilir haldedir. Yapışan ve uygulama yapılan yüzey tam kürleşmeden (15 -35 dakika 20°C ) sonra taşıma veya diğer işlemler için müsaittir. Kürleşme işlemi ortam sıcaklığına bağlı olarak yavaşlayabilir veya hızlanabilir.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.